baba oğul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karne görüşleri Birinci sınıf

Karne görüşleri Birinci sınıf Empty Karne görüşleri Birinci sınıf

Mesaj  Admin Cuma 11 Haz. 2021 - 4:09

Sen tüm bu zorlukları çok kolay bir şekilde aştın ve çok güzel başarılara imza attın.İleride çok daha fazlasını yapacağını biliyorum.Göstermiş olduğun üstün performansın beni çok mutlu ediyor. iyi tatiller...

Karnedeki çok iyi notlarının da üstünde çok iyi bir başarıya sahipsin. Akıllı, olgun, saygılı, çalışkan davranışların,pırıl pırıl parlayan gözelerin senin ileride çok daha fazla başarılı olacağını gösteriyor. iyi tatiller...

Bu uzun ve zorlu süreçte akademik başarıdan çok bana her zaman sorumluluk sahibi olan, ödevlerini zamanında yapan,kitap okuyan,imkanların doğrultusunda canlı derslere katılan bir öğrenci olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim .Başarının devamını dilerim.

İleride çok ama çok güzel yerlerde çok başarılı olacağına inanıyorum.Başarının devamını dilerim. İyi tatiller...

Karnedeki çok iyi notlarının da üstünde çok iyi bir başarıya sahipsin.Akıllı,olgun,saygılı,çalışkan davranışların,pırıl pırıl parlayan gözelerin senin ileride çok daha fazla başarılı olacağını gösteriyor. Her zaman böyle ol.
Başarının devamını dilerim. İyi tatiller...
Bu uzun ve zorlu süreçte akademik başarıdan çok bana her zaman sorumluluk sahibi olan,ödevlerini zamanında yapan,kitap okuyan,canlı derslere eksiksiz katılan,ebayı yakından takip eden bir öğrenci olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim.Başarının devamını dilerim. İyi tatiller...
Çalışmalarında henüz istenilen seviyeye ulaşmış değilsin. Fakat zorlukları ancak çalışarak aşabiliriz. Biraz daha gayret etmeni istiyorum.İyi tatiller...
Sene başından beri gösterdiğin gayret seni başarılarınla buraya kadar getirdi. Senden çok memnunum. Teşekkür ederim.İyi tatiller...

Tebrik eder bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim.Öğrencime ve velime teşekkür ederim.İyi tatiller...

Bence daha iyi olabilirdi. Aynı fikirdeysen iyice dinlen ve başarma azmiyle dön. Bize neler yapabileceğini göster.Asla vazgeçme!İyi tatiller...

Bu tatili iyi değerlendirerek, planlı ve çok çalışıp, verimli bir tatil geçirmen dileğiyle.İyi Tatiller
Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararlılığıyla dön. Neden daha iyisi olmasın.
Öğrencime ve velime teşekkür ederim.İyi tatiller...
Hataların ve başarılarınla bir dönemi geride bıraktın. Şimdi dinlenme vakti. Gelecek yıl daha iyi yerlerde olmanı bekliyorum. Sen de yapabileceğini biliyorsun. Yeter ki iste.İyi tatiller...

Admin
Admin
Admin

https://moral.yetkin-forum.com

- Similar topics