baba oğul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BJKAS-Beşiktaş 18 milyom dolarlık tazminat kazanabilir !

BJKAS-Beşiktaş 18 milyom dolarlık tazminat kazanabilir ! Empty BJKAS-Beşiktaş 18 milyom dolarlık tazminat kazanabilir !

Mesaj  Admin Perş. Mart 07, 2013 9:11 pm

BJKAS-Beşiktaş 18 milyom dolarlık tazminat kazanabilir !

Fulya projesinde yıllık 18 milyon dolar gelirden olan Beşiktaş'ın zararını Aşçıoğlu karşılayacak

21 Şubat 2013

Feda sezonunda kemerleri sıkan Beşiktaş Kulübü, tek kuruşunu sokağa atmıyor. Siyah-beyazlı yönetim, Fulya Projesi inşaatını 1.5 yıl geç tamamlayan Aşçıoğlu İnşaat firmasını mahkemeye verdi.

Yeni Şafak Gazetesi'nde yer alan habere göre, projenin geç tesliminden dolayı Beşiktaş'ın kasasına koyması gereken yıllık 18 milyon dolarlık kira gelirinden mahrum kalındığını öne süren yönetim, zararını firmadan karşılayacak. Aşçıoğlu İnşaatı mahkemeye veren siyah-beyazlı yönetim, ciddi bir tazminat elde etmeyi planlıyor.

BİLİRKİŞİ HEYETİ RAPOR TUTTU

Beşiktaş Kulübü'nün başvurusu sonrası mahkemenin atadığı bilirkişi heyeti, dün Fulya Süleyman Seba Kompleksi'ne giderek incelemelerde bulundu. Bilirkişinin mahkemeye sunacağı raporda siyah-beyazlı kulübün tazminat konusunda haklı olduğu ibaresi yer aldı.
Admin
Admin
Admin

https://moral.yetkin-forum.com

- Similar topics