baba oğul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEONARDO DA VİNCİ PROJELERİ

LEONARDO DA VİNCİ PROJELERİ Empty LEONARDO DA VİNCİ PROJELERİ

Mesaj  Admin Cuma Haz. 26, 2009 12:58 am

2005 YILI B TİPİ PROJELERİ

Proje Kodu: TR/05/B/F/PP/178009
Proje Adı: New Approaches in Technology Training-Development and Integration of European Modules in Technology Education
Proje Yürütücüsü: Prof. Dr. Güçlü YAVUZCAN
Fakülte: Endüstriyel Sanatlar Eğitim Fakültesi
Ortak Ülkeler: Almanya, Bulgaristan, İtalya, İspanya, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti
Proje Süresi: 2 yıl
Web sitesi: http://www.modularte.gazi.edu.tr/

2006 YILI B TİPİ PROJELERİ

Proje Kodu:TR/06/B/F/PP/178125
Proje Adı: Orta Yaş İşsiz Kadınların Turizm Sektöründe İstihdam Edilmesi Amacıyla Eğitimi
Proje Yürütücüsü: Doç. Dr. Gülen Elmas ARSLAN
Fakülte: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Ortak Ülkeler: Çek Cumhuriyeti (2), Slovakya, Avusturya (2) , Hollanda

Proje Kodu: TR/06/B/F/LA/178210
Proje Adı: Çok Boyutlu Yabancı Dil Öğretimi: Bir Yapısalcı ESP Yaklaşımı
Proje Yürütücüsü: Yrd. Doç. Dr. İskender Hakkı SARIGÖZ
Fakülte: Gazi Eğitim Fakültesi
Ortak Ülkeler: Almanya, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti

Gazi Üniversitesi'nin Ortak Kuruluş Olarak Katıldığı Projeler

Proje Kodu: TR/06/B/F/PP/178051
Proje Adı: Gelişmiş Dizayn Eğitimi İçin Eğitim Aracı
Proje Sahibi: Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Proje Kodu: I/06/I/B/F7PP-154166
Proje Adı: UBI MINOR
Proje Sahibi: Quality Programme, İtalya

Proje Kodu: TR/06/B/F/PP/178127
Proje Adı: AB Temel Hukuku Uzaktan Eğitim Modülü
Proje Sahibi: Türk Hukuk Enstitüsü

2004 LEONARDO DA VINCI HAREKETLİLİK PROJELERİ

Proje Kodu Proje İsmi Proje Yürütücüsü
TR/04/A/F/PL2/002 Continuing Technology Education as Work Based Learning Through New Methods and ICT Prof. Dr. Güçlü Yavuzcan
TR/04/A/F/PL2/004 Türk Dişhekimliği Doktora Öğrencilerinin Mesleki Bilgi ve Becerilerinin Geliştirilmesi Prof. Dr. Neslihan Üçüncü
TR/04/A/F/EX1/014 Improving Achivement and Quality in Technology Education- Training Through New Methods and ICT Prof. Dr. Güçlü Yavuzcan
TR/04/A/F/PL2/001 Tasarım Eğitimi Süreci İçerisindeki Öğrencilerin İşletmelerde Beceri Geliştirme Projesi Prof. Dr. Sevil Kişoğlu
TR/04/A/F/PL3/002 Yazılım Geliştirmede Endüstriyel Uygulamalar Prof. Dr. İnan Güler
TR/04/A/F/EX1/022 Elektronik-Bilgisayar Teknolojilerinde Son Gelişmeler ve Eğitim Prof. Dr. İnan Güler
TR/04/A/F/PL3/003 Tasarım Eğitiminden Mezun Olan Öğrencilerin İş Gücü Piyasası ile Bütünleşmesi Yrd. Doç. Dr. Fatma Koç
TR/04/A/F/EX1/012 AB Üyesi Ülkelerdeki Mesleki Eğitim Uygulamalarının Türk Mesleki Eğitimine Uyarlanması ve Yaygınlaştırılması Prof. Dr. Eyüp Bedir
TR/04/A/F/EX1/019 AB Ülkelerindeki Mesleki Öğrenme- Öğretme Sürecinin İncelenmesi Prof. Dr. Ayten Ulusoy
TR/04/A/F/EX1/018 Elektronik ve Bilgisayar Alanında Teknik Öğretmen Yetiştirilmesi Prof. Dr. Ömer Faruk Bay
TR/04/A/F/EX1/015 AB Ülkelerindeki Mesleki Eğitim Programlarının İncelenmesi Prof. Dr. Tayip Duman
TR/04/A/F/EX1/016 Avrupa’da Mobilya Üretim Sektörü ve Gelişimi Prof. Dr. Abdullah Sönmez
TR/04/A/F/EX1/013 Moda Tasarımı Eğitiminde AB Ülkelerindeki Uygulamaların Türk Mesleki Eğitim Sistemine Uyumlaştırılması ve Yaygınlaştırılması Prof. Dr. Tuba Vural
TR/04/A/F/EX1/027 İçten Yanmalı Motorlarda Kullanılan Yakıt Enjeksiyon Sistemleri Eğitimi Yrd. Doç. Dr. Yakup İçingür
TR/04/A/F/EX1/017 Kara Taşıtlarında Aktif Güvenlik Sistemleri Eğitimi (ABS, ASR, TCS, ESP, EBD v.s) Doç. Dr. Serdar Yücesu
TR/04/A/F/EX1/020 Elektronik/ Bilgisayar Teknolojileri ve Eğitimi Üzerine En Son Gelişmeler Öğr. Gör. Nurettin Topaloğlu
TR/04/A/F/EX1/010 Mesleki Eğitim Alanında Çalışan Öğretim Elemanlarının Hizmet içi Eğitimle İlgili Bilgi ve Becerilerinin Geliştirilmesi Prof. Dr. Fulya Temel
TR/04/A/F/EX1/004 CAD/CAM Eğitiminde Yeni Gelişmeler ve Otomasyon Yrd. Doç. Dr. Yusuf Özçatalbaş
TR/04/A/F/PL2/003 Endüstriyel Teknoloji Eğitimi Bölümü Öğrencilerinin Mekatronik Becerilerinin Geliştirilmesi Prof. Dr. Mahmut İzciler
TR/04/A/F/EX1/011 Improving Competencies in Mechatronics Education and Acess to ICT Prof. Dr. Mahmut İzciler
TR/04/A/F/EX1/028 Kaynak Teknolojisindeki Gelişmeler Arş. Gör. Tayfun Fındık
TR/04/A/F/EX1/026 Kara Taşıtlarında Aktif Güvenlik Sistemleri Eğitimi (ABS, ASR, TCS, ESP, EBD v.s) Doç. Dr. Serdar Yücesu
TR/04/A/F/PL2/039 Matbaa Sektöründe Son Gelişmeler Yrd. Doç. Dr. Mehmet Sezai Türk
TR/04/A/F/EX1/024 Elektronik Güç Dönüştürücülerindeki Son Gelişmeler Prof. Dr. Nihal Fatma Güler
TR/04/A/F/EX1/021 Elektronik/Bilgisayar Teknolojileri ve Eğitimi Üzerine Pratik ve Terminolojik Çalışmalar Yrd. Doç. Dr. Rahmi Canal
TR/04/A/F/EX1/009 Yaygın Eğitimde Kadın Eğitim Programlarının İncelenmesi Prof. Dr. Mine Arlı
TR/04/A/F/EX1/008 Metalurji Eğitimi ve Malzeme Biliminde Yeni İlerlemeler ve Dil Eğitimi Prof. Dr. Mehmet Türker
TR/04/A/F/EX1/007 Metal Üretim Sektöründeki Son Gelişmeler Arş. Gör. Hakan Ateş
TR/04/A/F/EX1/005 AB'de Kaynak Teknolojilerinde ve Kaynaklı Malzemelerin Testlerinde Son İlerlemeler Doç. Dr. Adem Kurt
TR/04/A/F/EX1/006 Avrupa’daki Metalurji Laboratuarları ve Döküm Fabrikalarının Gelişimi Arş. Gör. Melika Cerah
TR/04/A/F/EX1/025 Elektronik/Bilgisayar Teknolojilerindeki En Son Gelişmeler Doç. Dr. Abdullah Çavuşoğlu
TR/04/A/F/EX1-023 Elektronik-Bilgisayar Teknolojileri ve Eğitimi Üzerine Pratik ve Terminolojik Çalışmalar Yrd. Doç. Dr. Raşit Ahıska
TR/04/A/F/EX1-033 Matbaa Sektöründeki Son Gelişmeler Yrd. Doç. Dr. Mehmet Sezai Türk

2005 LEONARDO DA VINCI HAREKETLİLİK PROJELERİ

TR/05/A/F/PL2-078 Teknik Eğitim Fakültesi Öğrencilerinin Metal, Matbaa ve Otomativ ve Elektrik-Bilgisayar Alanlarında Endüstri Deneyimi Dr. Hakan Ateş
TR/05/A/F/PL3-015 Hazır Giyim Endüstrisinde Çalışan Yeni Mezun Stilistlerin Bilgi ve Becerilerinin Geliştirilmesi Prof. Dr. Yahşi Yazıcıoğlu
TR/05/A/F/PL2-037 Uygulamalı KBB Eğitiminin AB Ülkeleri Normları Çerçevesinde Geliştirilmesi Prof. Dr. Nebil Göksu
TR/05/A/F/PL2-072 Mühendislik Eğitiminde Bilgisayar Destekli Laboratuar Uygulamalarındaki Son Gelişmeler Yrd. Doç. Dr. Abdurrahman Asan
TR/05/A/F/PL2-057 Turizm ve Seyahat Sektöründe E-Pazarlama Uygulamaları Yrd. Doç. Dr. Ali Yaylı
TR/05/A/F/ PL2-058 Tur Operatörü İşletmelerde Staj Uygulaması ve Paket Tur Hazırlama Yrd. Doç. Dr. Ali Yaylı
TR/05/A/F/ PL2-039 Ünlü Fransız Mutfağının Öğrenilmesi ve Turizm Eğitiminde Uygulanması Yrd. Doç. Dr. İrfan Yazıcıoğlu
TR/05/A/F/PL2-011 AB Ülkelerinde Mutfak ve Servis Alanlarındaki Yenilikler: İtalya Örneği Yrd. Doç. Dr. Gürcü Koç
TR/05/A/F/EX1-0203 Çevre Teknikerliği Eğitiminde Yenilikçi Yaklaşımların Araştırılarak İş Olanaklarının Arttırılması Yrd. Doç. Dr. Gamze Yücel Işıldar
TR/05/A/F/EX1-1150 Yerel Düzeyde Sosyal Diyalogun Arttırılarak Özel Eğitim Etkinliğinin Arttırılması Arş. Gör. Cengiz Alper Aslan
TR/05/A/F/EX1-0094 Yeni Teknolojik Gelişmeler Çerçevesinde KBB Eğitim ve Hizmetinin Başarı ve Kalitesinin Arttırılması Prof. Dr. Nebil Göksu

2006 LEONARDO DA VINCI HAREKETLİLİK PROJELERİ

TR/06/A/F/EX1-0287 E-İşletmecilik Modelleri, Uygulamaları Ve Türkiye’deki Kobilere Uyarlanması Üzerine Bir Araştırma (Kobilerde E-işletmecilik) Prof. Dr. Sanem Alkibay
TR/06/A/F/PL2-006 Üniversite Öğrencilerinin Mesleki Bilgi ve Becerilerinin Geliştirilmesi Yrd. Doç. Dr. Hüsne Demirel
TR/06/A/F/PL2-012 Akdeniz Mutfağının Uygulanış Alanı Prof. Dr. Hamil Nazik
TR/06/A/F/PL2-018 Gazi Üniversitesi Kuaförlük ve Güzellik Bilgisi Eğitiminde Okuyan Öğrencilerin AB Ülkelerinde Ayni Alanda Yerleştirilmesi Projesi Doç. Dr. Celalettin Rumi Çelebi
TR/06/A/F/PL3-005 Moda Tasarımı Konusunda Hizmet İçi Eğitim İle Yeni Bilgi, Beceri Ve Yeterlilik Geliştirilmesi Doç. Dr. Şule Çivitçi
TR/06/A/F/PL2-014 Turizm Endüstrisinde Pazarlama ve Halkla İlişkiler Uygulamaları Yrd. Doç. Dr. Ali Yaylı
TR/06/A/F/PL2-016 AB Üyesi Ülkelerde Fen Edebiyat Fakültesi Lisans Ve Lisans Üstü Öğrencilerinin İstihdam Alanları Arş. Gör. Murat Savaş
TR/06/A/F/PL2-017 Bölgesel Tarım Turizmi Uygulamaları Yrd. Doç. Dr. Muharrem Tuna

Admin
Admin
Admin

https://moral.yetkin-forum.com