baba oğul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BJK 3.80 den 12.30 oldu.Yönetim hisselerin%5 ini satışa çıkaracak

BJK 3.80 den 12.30 oldu.Yönetim hisselerin%5 ini satışa çıkaracak Empty BJK Hakkında yaşanmış bir hadise:

Mesaj  Admin Ptsi Ocak 31, 2011 6:06 pm

Bir hatıra;BJK hakkında Yaşanmış olay;
Bir arkadaşım 2.5 yıl önce tayini sebebiyle İstanbul'a geldi.200000tl para var ne yapayım ?Diye sordu.BJK o zaman 1.37 100000tane bjk al gerisini bir kenara koy dedim.Ne olur? Diye sordu.
-2.00 ya da da ha fazla olur dedim.4.00 olması lazım dedim.
o Ya düşerse ne olur? diye sordu.
Ben de 0.80 e kadar gerileyebilir ama 1.10 un altına normal şartlarda düşmemesi lazım dedim.
O 0.80 olabilir mi? diye sordu.
Ben bu borsa 0.80 olabilir ama o zaman kalan 63.000tl ye biraz daha BJK alıp ortalama düşürürsün dedim.O arkadaş vazgeçti.3 ay sonra telefonla beni aradı ve:
-BJK 15.60 olmuş yaaaa.Ne para kaçırmışız dedi.O parayla İstanbuldan 5 daire alır 200000tl den.560000tl yi de harçlık ederdim dedi.İşte BJK böyle bir hisse.Ve şu an Avrupa'da bizi temsil eden tek takım BJK:Bence bu BJK rahat 20.00 olur temmuza kadar.Daha fazlası da Avrupa ve ligdeki başarısınagöre değişir.Şu an BJK çok güzel futbol oynuyor.Ben bu takımdan ümitliyim
Admin
Admin
Admin

https://moral.yetkin-forum.com

BJK 3.80 den 12.30 oldu.Yönetim hisselerin%5 ini satışa çıkaracak Empty BJK 15.60 a kadar yükseldi.İstanbulspor maçı sonrası 11.50

Mesaj  Admin Ptsi Ocak 31, 2011 4:35 pm

BJK 8.00 lerden 15.60 a kadar yükseldi.İstanbulspor yenilgisi sonrası 11.50 ye geldik.Ben BJK alıyorum.Temmuza kadar 20.00 olacağımızı düşünüyorum.

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı "Yatırım Danışmanlığı Faaliyetine ve Bu Faaliyette Bulunacak Kurumlara İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ" çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır. Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.Yatırımcıların verecekleri yatırım kararları ile bu sitede bulunan veriler, görüş ve bilgi arasında bir bağlantı kurulamayacağı gibi, söz
konusu yorum/görüş/bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Admin sorumlu tutulamaz.
Admin
Admin
Admin

BJK 3.80 den 12.30 oldu.Yönetim hisselerin%5 ini satışa çıkaracak Empty BJK 3.80 den 12.30 oldu.Yönetim hisselerin%5 ini satışa çıkaracak

Mesaj  Admin Çarş. Eyl. 29, 2010 6:07 am

Beşiktaş yönetiminin Beşiktaş A.Ş. hisselerinin % 5'lik kısmını daha satmak için İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) başvurması siyahbeyazlı camiada tartışmaları da beraberinde getirdi. Serdar Bilgili'nin başkanlığında (2000-04) yüzde 12, Yıldırım Demirören döneminde yüzde 15 olmak üzere satılan hisselerin yüzde 30'lara yaklaşması ve yüzde 5'i için daha satış başvurusunun yapılması endişeyle karşılandı. Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz da bu hamleyi "Gönlümüz razı olmadı" diyerek özetledi. Karadeniz, "Beşiktaş A.Ş. hisselerinin % 5'inin daha satışı için İMKB'ye başvurulması, bizde kaygı uyandırmıştır. Çünkü bu olaya iki yönden bakmak lazım. İlki; bu hissseler Beşiktaş'ın değeridir, malıdır, mülküdür. Bu ancak tarafımızdan yatırım amaçlı olursa anlayışla karşılanabilir. Ama görünen o ki açıkları kapamak ve borç ödemek için kullanılacağa benziyor. Her Beşiktaşlı gibi gönlümüz buna razı değidir" açıklamasını yaptı.

YÖNETİM İÇİN ÇOK CAZİP AMA...
Olayın ikinci yönüne de değinen Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı, "Şu andaki BJK hisse senedi 12 bin TL olduğu için yüzde 5'lik hisse yaklaşık 20 milyon TL gibi bir ek kaynak anlamına geliyor. 4 bin liralardan 12 binlere çıktığı bir ortamda bu durum, yönetim için caziptir . Ama biz uyarımızı yaparız. Satış onayı ve satış izni arasındaki süreçte fiyatlar inip çıkabiliyor. Beşiktaş yönetiminin bu uyarımızı dikkate alacağına ve farklı çözümler üreteceğine inanmak istiyoruz" diye ekledi.
Admin
Admin
Admin