baba oğul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diz Kapağında Kireçlenme Bitkisel Tedavi

Diz Kapağında Kireçlenme Bitkisel Tedavi Empty Diz Kapağında Kireçlenme Bitkisel Tedavi

Mesaj  Admin Cuma Kas. 25, 2016 10:28 pm

BAMYA YEMEĞİ YENMELİDİR!
Diz Kapağında Kireçlenme Neden Olur
Diz kapağında kireçlenme 65 yaş ve üstlerinde görünen kronik bir eklem hastalığıdır. Her insanda görülebilen bir rahatsızlıktır. Kireçlenme kısacası kemik uçlarını örten kıkırdakta bozulma olmasıdır. Diz kapağında bunu haricinde kireçlenme olma nedeni ki bunu bizzat kendimde yaşadım belli bir süre alçıda hareketsiz kalmasından dolayı oluşmaktadır.

Diz Kapağında Kireçlenme Belirtileri
Diz kapağında kireçlenme belirtileri 65 yaş üzerindeki sabahları veya belli bir süre dinledikten sonra görülen tutulma ve ağrılar, merdiven çıkarken, yürüme veya nesneleri yerinden kaldırırken yaşanan zorluklardır. Alçı sonrası kireçlenmenin en iyi belirtisi ise hareket ettirememektedir.

Diz Kapağına Bitkisel Yağ ile Tedavi:

Malzemeler
Yarım Çay Bardağı Sızma Zeytin Yağı
Bir Yemek Kaşığı Çörek Otu Yağı
Bir Tatlı Kaşığı Limon Yağı
İki Tatlı Kaşığı Biberiye Yağı
Bir Tatlı Kaşığı Kekik Yağı
Uygulanışı
Yukarıda saydığımız bitkisel yağları cam bir kaseye koyup bir kaşık vasıtasıyla karıştırınız. Kireçlenmiş olan bölgeye masaj yaparak sürünüz. Ben kendim bu masajı yaptıktan sonra buz dolabı streçi ile sararak bir kaç saat beklettim faydasını da gördüm.

Kireçlenmeye Bitkisel Çay
Kireçlenme için bitkisel çaylardan bir tanesi de kırk kilit otu çayıdır.Kireçlenmenin yanı sıra mide kanaması, akciğer hastalıklarına, böbrek hastalıklarına iyi gelen şifalı bitkidir.

Yapışılı ve Uygulanışı
Kırk kilit otunun tohumlarını bal ile karıştırarak yerseniz kireçlenmeye iyi gelir. Kırk kilit bitki çayını da yapabilirsiniz. Yapmanız gereken bir bardak kaynar suya bir kaşığından az kırk kilit otu koyunuz ve 5 – 7 dakika demlemesini bekleyiniz ve taze olarak tüketiniz.

Dikkat! Günde 2 bardaktan fazla kırk kilit çayı içmeniz mide bulantısına neden olabilir.

Kireçlenme için İbrahim SARAÇOĞLU Kürü
Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU kireçlenme için katıldığı özel bir Tv programında çınar yaprağını önerdi. Çınar yaprağından yapılan muhteşem şifalı kür içilir.
Yasal Uyarı: Uyarı: Bu sayfada yer alan bilgilerin hiç biri doktor önerisi niteliğinde bilgi değildir ve hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik tanı, teşhis ve tedavi gibi amaçlar için olarak kullanılmamalıdır.

Admin
Admin
Admin

https://moral.yetkin-forum.com

- Similar topics